Tahquitz October 24th, 2021 Results

Place
Name
Time
Course
Club
COOL
Blue
9.3km 234m
17 Controls
1
Alexander Kiperman
1:29:53
Blue
LAOC
2
Aleksey Sabunin
1:31:58
Blue
LAOC
Red
7.8km 211m
14 Controls
1
Aron Walker
1:18:00
Red
BAOC
2
Steven Durand
2:00:43
Red
LAOC
Green
5.4km 139m
13 Controls
1
Eugene Kiperman
1:24:06
Green
LAOC
2
Ronny Sandvick
1:56:14
Green
SDO
3
Bruce Garbaccio
1:56:35
Green
LAOC
4
James Wofford
1:58:10
Green
LAOC
Troy
5
Tanner Untiedt
2:07:34
Green
6
Lorenzo Rossi
2:11:03
Green
LAOC
Brown
3.6km 114m
11 Controls
1
Darren Robinson
1:03:18
Brown
LAOC
2
Chloe Jankowski
1:28:33
Brown
3
Scott Coble
1:46:22
Brown
LAOC
4
Joe Vlietsra
1:53:57
Brown
LAOC
5
John Phillips IV
2:06:25
Brown
LAOC
Orange
3.9km 108m
13 Controls
1
Dimitri Kouloumbis
1:21:59
Orange
LAOC
Troy
2
Nikita Phillips
1:26:31
Orange
LAOC
Troop 97
3
Lorenzo Hayes
1:26:32
Orange
4
Rene Deynes
1:29:08
Orange
5
Brian Phan
1:35:37
Orange
LAOC
Troy
6
Jason Furr
1:42:44
Orange
7
Richard Hoesly
1:45:50
Orange
LAOC
8
John Grieshaber
2:16:07
Orange
9
Emily Johnson
2:31:42
Orange
James Lyle
DNF
Orange
Daria Silva
DNF
Orange
Orange Teams
3.9km 108m
13 Controls
1
JubiTube
1:30:34
Orange Teams
2
Golden Buffaloes
2:30:15
Orange Teams
Yellow
2.6km 78m
12 Controls
1
Eric Hong
0:59:47
Yellow
Troy
2
Alex He
1:03:13
Yellow
LAOC
Other
3
Jasper Wang
1:11:30
Yellow
LAOC
Troy
4
Joseph He
1:31:07
Yellow
LAOC
5
Jonah Jankowski
1:33:25
Yellow
6
Karen Murphy
1:46:58
Yellow
LAOC
7
Daniel Luna
2:09:59
Yellow
8
Kaitlyn Sharpe
2:13:44
Yellow
Alayna Futterer
MP
Yellow
Krishna Chugani
MP
Yellow
LAOC
Troy
Justine Ordinario
DNF
Yellow
Kamille Bivens
DNF
Yellow
Yellow Teams
2.6km 78m
12 Controls
1
ECR 1 Campbell
0:48:25
Yellow Teams
2
ECR 2 Enriquez
1:03:59
Yellow Teams
3
ECR 19 Yap
1:05:35
Yellow Teams
4
ECR 13 Espiritu
1:09:22
Yellow Teams
5
ECR 18 Apolaya
1:10:24
Yellow Teams
6
ECR 11 Ginzberg
1:14:06
Yellow Teams
7
ECR 16 Ehrlich
1:16:13
Yellow Teams
8
ECR 10 De Los Angeles
1:16:27
Yellow Teams
Other
9
ECR 12 Howard
1:23:41
Yellow Teams
10
ECR 3 Murphy
1:32:38
Yellow Teams
11
ECR 14 Russell
1:35:50
Yellow Teams
12
ECR 4 Enriquez
1:36:06
Yellow Teams
13
ECR 17 Yi
1:38:51
Yellow Teams
14
ECR 15 Richter
1:39:20
Yellow Teams
15
ECR 7 Sprague
1:48:18
Yellow Teams
16
ECR 5 Dave
1:49:03
Yellow Teams
17
ECR 8 Ifthikar
1:55:11
Yellow Teams
18
ECR 6 Badal
1:57:05
Yellow Teams
SA 4
DNF
Yellow Teams
SA 10
DNF
Yellow Teams
ECR 20 Alavez
DNF
Yellow Teams
ECR 9 Jacobo
DNF
Yellow Teams
White
2.1km 60m
13 Controls
1
Miles Chew
0:44:25
White
LAOC
Troy
2
Ryan Leem
0:44:55
White
LAOC
Troy
3
Bruce Untiedt
0:47:57
White
4
Ostty Wang
0:48:55
White
LAOC
Troy
5
Caden Salazar
1:02:14
White
LAOC
Troy
6
Tom Yuan
1:14:15
White
LAOC
Troy
7
Kevin Yuan
1:16:50
White
LAOC
Troy
8
Suzanne Lyle
1:37:08
White
White Teams
2.1km 60m
13 Controls
1
The Three Companions
1:04:41
White Teams
2
SA 9A
1:17:31
White Teams
3
Team Hart
1:18:24
White Teams
4
SA 8C
1:20:39
White Teams
5
Cora and Mari
1:26:19
White Teams
LAOC
6
SA 12
2:01:59
White Teams
SA 8
DISQ
White Teams
SA 2
DNF
White Teams
SA 7
DNF
White Teams